rot

Aktualne ogłoszenia o pracę

Praktyki dla absolwenta prawa lub aplikanta radcowskiego/adwokackiego

Praktyki dla absolwenta prawa lub aplikanta radcowskiego/adwokackiego

Oferujemy możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia w prestiżowej Kancelarii Radcy Prawnego, specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych i partnerstwie publiczno-prywatnym, znajdującej się w dogodnej lokalizacji (Stary Mokotów).

Od kandydatów wymagamy:

- rzetelnego podejścia do pracy, - samodzielności oraz inicjatywy, - skrupulatności, - kreatywnego podejścia do problemów, - komunikatywności, - zaangażowania, - wysokiej kultury osobistej, - mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych. Kandydatom oferujemy: - praktyki w pełnym wymiarze czasu, - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, - pracę w młodym, dynamicznym zespole, - dobrą atmosferę pracy, - możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu praktyk. Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o załączenie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@skubiszak.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781)”.

 

 

Kancelaria podejmie współpracę z radcą prawnym

Kancelaria podejmie współpracę z radcą prawnym
Oferujemy możliwość podjęcia współpracy w prestiżowej Kancelarii Radcy Prawnego, specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych i partnerstwie publiczno-prywatnym, znajdującej się w dogodnej lokalizacji (Stary Mokotów).
Od kandydatów wymagamy:
- rzetelnego podejścia do pracy,
- samodzielności oraz inicjatywy,
- skrupulatności,
- kreatywnego podejścia do problemów,
- komunikatywności,
- zaangażowania,
- wysokiej kultury osobistej,
- oczekujemy znajomości prawa zamówień publicznych oraz partnerstwa publiczno-prywatnego..
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o załączenie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@skubiszak.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781)”.

 

ul. Narbutta 40 lok. 12
02-541 Warszawa
Telefony:

Fax:
22 898 83 70
22 898 83 71
22 898 83 72
NIP:
Regon:
527-117-50-33
011970282