rot

O KANCELARII

Kancelaria Radcy Prawnego Irena Skubiszak – Kalinowska powstała w 2002 r. Świadczy pełen zakres usług prawnych, zapewniając zarówno bieżącą obsługę Klienta, jak i analityczne i kompleksowe opracowanie problemów prawnych działalności gospodarczej. Posiadamy nie tylko wiedzę oraz praktykę, ale postrzegamy naszą rolę w szerokim kontekście działalności Klienta oraz rynków, na jakich Klient jest obecny.

 

Kariera

Jeśli zamierzasz dołączyć do młodego i dynamicznego zespołu, z zaangażowaniem chcesz wykonywać swój zawód, posiadasz odpowiednie kwalifikacje, prześlij nam swoją aplikację.

 

Rekrutacja do Kancelarii prowadzona jest przez cały rok. Zatrudniamy radców prawnych, adwokatów, osoby po studiach prawniczych, aplikantów jak również praktykantów.

Praca

Od prawników naszej Kancelarii oczekujemy umiejętności analitycznego myślenia oraz inwencji. Cenimy gotowość do pracy i zaangażowanie w realizację powierzanych zleceń. Mile widziana jest dobra znajomość języka angielskiego (także innych języków obcych), jak również znajomość obsługi komputera w stopniu umożliwiającym samodzielne działanie.

 

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie cv wraz z listem motywacyjnym na adres: .

Praktyki

Przez cały rok Kancelaria prowadzi nabór na praktyki dla studentów od IV roku studiów prawniczych. Praktyki trwają zazwyczaj 1 miesiąc, a w okresie letnim - od 1 do 3 miesięcy. Kandydaci proszeni są o wysyłanie cv wraz z listem motywacyjnym na adres .

 

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach przekazanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.