rot

O KANCELARII

Od 2002 roku działa na terenie Warszawy Kancelaria Radcy Prawnego Irena Skubiszak – Kalinowska, oferująca swoją pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. W ramach działalności realizowana jest obsługa zamówień publicznych, w tym analityczne opracowywanie problemów prawnych działalności gospodarczej. Prawnik proponuje doradztwo w zakresie zamówień publicznych (po stronie Wykonawcy oraz Zamawiającego) oraz w zakresie partnerstwa publiczno-prawnego.

 

Ponadto w ramach obsługi prawnej proponujemy wsparcie w kwestiach związanych z prawem własności intelektualnej, prawem nieruchomości, czy prawem ubezpieczenia majątkowego i na życie. Ponadto oferujemy usługi doradztwa na płaszczyźnie między innymi negocjacji umów handlowych, due dilligence prawnego, czy ochrony znaków towarowych. Zapewniamy przy tym szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych i prawa handlowego.

 

Kariera

Jeśli zamierzasz dołączyć do młodego i dynamicznego zespołu, z zaangażowaniem chcesz wykonywać swój zawód, posiadasz odpowiednie kwalifikacje, prześlij nam swoją aplikację.

 

Rekrutacja do Kancelarii prowadzona jest przez cały rok. Zatrudniamy radców prawnych, adwokatów, osoby po studiach prawniczych, aplikantów jak również praktykantów.

Praca

Od prawników naszej Kancelarii oczekujemy umiejętności analitycznego myślenia oraz inwencji. Cenimy gotowość do pracy i zaangażowanie w realizację powierzanych zleceń. Mile widziana jest dobra znajomość języka angielskiego (także innych języków obcych), jak również znajomość obsługi komputera w stopniu umożliwiającym samodzielne działanie.

 

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie cv wraz z listem motywacyjnym na adres: .

Praktyki

Przez cały rok Kancelaria prowadzi nabór na praktyki dla studentów od IV roku studiów prawniczych. Praktyki trwają zazwyczaj 1 miesiąc, a w okresie letnim - od 1 do 3 miesięcy. Kandydaci proszeni są o wysyłanie cv wraz z listem motywacyjnym na adres .

 

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

 

 

"Wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".